05 жовтня о 11:00 відбудеться лекція професора Maurer School of Law (США) Девіда Вільямса (Dr. David Williams) на тему: «Конституція як гра в довгу».

Девід Вільямс – виконавчий директор Центру конституційної демократії Maurer School of Law Університету Індіани, один із провідних фахівців із конституційного дизайну. Його лекції та роботи про взаємодію реального життя та конституційних норм, правильну конституційну архітектуру держави цікаві та корисні не тільки правникам, а й політологам, соціологам, економістам та фахівцям у сфері міжнародних відносин.

Під час лекції учасники отримають відповіді на такі питання:
● Чому конституціоналізм – це важливо?
● Чому Україна за 30 років не стала конституційною демократією (хоча поза усяким сумнівом стала демократією електоральною)?
● Якими є перспективи укорінення конституційної культури в Україні і становлення Конституції як справжнього символу української державності?

5 жовтня 2021
11:00-13:00 (за київським часом)
Зала Центру інформаційних ресурсів
Мова лекції – англійська