15 лютого студенти ІІІ курсу спеціальності 291"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії " разом зі своїм викладачем і куратором за сумісництвом Гопкою Любов Сергіївною мали годину активного спілкування.

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 та листа Міністерства освіти і науки України № 1/2524-22 від 15.02.22 у п’ятницю 18 лютого 2022 року о 9.30 в НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться заняття «Урок медіаграмотності та як не стати жертвою маніпуляцій в умовах інформаційної війни».

Сьогодні Міжнародний день жінок та дівчат у науці!

👗👠Вітаємо всіх жінок та дівчат, що попри бар'єри та стереотипи вчаться, експериментують, здійснюють визначні відкриття та досягають професійних успіхів!

Шановні студенти, що навчаються на контрактній основі! Нагадуємо щодо необхідності своєчасної оплати освітніх послуг.

1 лютого розпочалась та триватиме до 9 березня реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

28 січня 1992 року Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий прапор, як символ незалежної держави Україна.

19 січня відбулося перше в 2022 календарному році засідання кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій.

Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій, спеціальності 291"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії " долучилися до міжнародної зимової школи «Соціальні виміри європейських студій».

Як покращити якість підготовки фахівця у сфері міжнародних відносин? Міркували на цю тему, завідувач кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій Борис Іванович Гуменюк та представники професорсько-викладацького складу.

У процесі підготовки акредитації ОП гарант програми та члени проєктної групи активно обмінюються досвідом з колегами Так 20-29 грудня 2021 р. члени проектної групи ОП «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» історико-філософського факультету долучилися до практичного вебінару «Підготовка до акредитації ОП», організованого відділом ліцензування та акредитації НПУ імені М.П. Драгоманова.

29 грудня відбулося останнє в 2021 календарному році засідання кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій. Засідання мало розширений формат. До нього долучилися студенти та заступник декана Історико-філософського факультету професор Т.В. Мелещенко.