Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій, спеціальності 291"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії " долучилися до міжнародної зимової школи «Соціальні виміри європейських студій».

Зимова школа проходила в період з 17 по 21 січня і проводилася в рамках імплементації проєкту Кафедри Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) - 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Результат роботи: отримання сертифікатів студентами та професорсько-викладацькьким складом за такою тематикою:"Європейська Соціальна модель", "Європейська політика соціальних інновацій в освіті", "Європейська політика соціальної згуртованості", "Соціальна політика ЄС", "Соціальні виміри європейських політик" . Дякуємо професійним спікерам за цікаві заняття. Очікуємо продовження.