15 лютого студенти ІІІ курсу спеціальності 291"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії " разом зі своїм викладачем і куратором за сумісництвом Гопкою Любов Сергіївною мали годину активного спілкування.

Питань до розгляду було багато, головні з них: Про продовження дистанційної форми навчання (згідно з розпорядженням Ректора #6 від 27.01.2022р.), про своєчасну оплату освітніх послуг, про відвідування занять студентами, про результати участі студентів ІІІ курсу в Міжнародній Зимовій школі "Соціальні виміри європейських студій", яка проходила з 17 по 21 січня в рамках імплементації проєкту Кафедра Жана Монне, про підготовку до проходження акредитації ОП "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", про академічну доброчесність та багато інших організаційних питань.

Результат роботи: круто провели час, поспілкувалися, обговорили плани на дипломатичне майбутнє кожного.