03 листопада 2021 року, відбулась онлайн-зустріч зі студентами випускного 4 курсу спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

На нараді були присутні гарант освітньої програми, професор Т. А. Стоян та члени групи забезпечення, заступник декана з наукової роботи історико-філософського факультету Т. В. Мелещенко, відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій, доцент К.О. Богатирчук та куратор групи, доцент І. М. Дзюбленко. На зустрічі обговорювали актуальні проблеми щодо покращення якості освіти. А саме, особливості навчального процесу в умовах дистанційної освіти, дотримання студентами виробничої дисципліни та розкладу під час відвідування занять. Окрему увагу приділили стану підготовки кваліфікаційних робіт.

Студенти 4 курсу: Марія Живило, Ірина Гетьман, Анастасія Ніконова, Валентин Коваленко висловили своє бачення щодо подальшого розвитку і покращення освітньої програми спеціальності, відмітивши позитивні моменти організації навчального процесу. Основне побажання додати практики з іноземної мови, наприклад, проведення семінарів чи окремих тем фахових предметів іноземною мовою. Запрошуємо до діалогу всіх студентів спеціальності!