03 грудня 2021 року студенти-міжнародники та викладачі кафедри мали змогу прослухати гостьову лекцію українського дипломата, Надзвичайного і Повноважного Посла України, викладача кафедри та випускника університету Івана Івановича Довганича.

Гостьова лекція була присвячена 30-ій річниці всеукраїнського референдуму 01.12.1991 року. Лектор розповів розкрив особливості подій, які мали місце в серпні-грудні 1991 року. Кульмінаційною з представлених подій став саме Всеукраїнський референдум 01 грудня, який закрив всі формальності щодо незалежної України. Тож, пам'ятаючи про українську незалежність, будемо усвідомлювати її значення та цінність не тільки 24 серпня, а й на початку грудня. Саме тоді, коли незалежність, за яку боролись багато поколінь в українській історії, була офіційно та бюрократично підтверджена. Запис зустрічі можливо переглянути за посиланням.