7 грудня 2021 року викладачі кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій разом зі студентами 3 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Історико-філософського факультету, стали активними учасниками круглого столу «Розвиток миру через освіту, науку та культуру», присвяченому 75-річчю створення ЮНЕСКО.

Надзвичайний та повноважний посол України, професор Борис Іванович Гуменюк свою доповідь присвятив історичним аспекти успішного співробітництва України та ЮНЕСКО; Надзвичайний та повноважний посол України, професор Валерій Іванович Цибух розповів про українські культурні та природні пам’ятки, їх сучасний стан та номінації; доцент Ірина Михайлівна Дзюбленко наголосила на необхідності збереження світової культурної спадщини і поділилась досвідом викладання курсу «Світова культурна спадщина» для студентів Історико-філософського факультету. Цікаві виступи були у студенток Катерини Скорик та Діани Трофімової, які ще раз нагадали про роль ЮНЕСКО у збереженні культурної спадщини та стимулюванні розвитку освітніх програм в Україні. Підтримуємо освіту, науку та культуру! Ділимось досвідом, знаннями та майбутніми орієнтирами!