17 грудня 2021 року студенти 2 курсу Історико-філософського факультету спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» мали можливість, в рамках частини наукового пошуку кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій, продемонструвати свої індивідуальні дослідження у вигляді курсових робіт, з метою закріплення, поглиблення та узагальнення отриманих знань одержаних за час навчання.

Тематика досліджень з «Історії міжнародних відносин» була дуже різноманітною та актуальною. Студенти показали навички самостійної роботи з науковими джерелами та опанування ними методики досліджень, здатність аналізу наукової проблематики, узагальнення опрацьованого матеріалу, обґрунтування своїх гіпотез та висновків. Викладачі кафедри, які долучились до роботи в комісії по захисту курсових робіт ( д.іст. н., професор, гарант ОП Стоян Т.А., д.філософ. н., професор Цибух В.І., к.іст. н., доценти Дзюбленко І.М., Желєзко А.М., ст. викладачі - к.іст.н. Богатирчук К.О. та Пилипенко Л.В.) констатували змістовність доповідей студентів, аргументованість і чіткість їх відповідей на запитання. Пишаємось нашими студентами та бажаємо їм творчої наснаги!