20 грудня 2021 року відбувся онлайн-захист курсових робіт з дисципліни «Зовнішня політика країн Європи та Америки» студентами 3 курсу спеціальності 291"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії".

Захисту передувала грунтовна робота. Студенти опрацювали джерельну базу відповідно до обраної тематики, ознайомилися з" Методичними рекомендаціями з виконання і захисту курсових робіт", з Положенням про Академічну доброчесність. Представлені до захисту роботи та їх оприлюднення засвідчили актуальність тем досліджень, прогрес у розвитку умінь самостійного, критичного мислення студентів, формування у них дослідницьких умінь та прагнення до самостійного наукового пошуку та узагальнення власних спостережень. Викладачі кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій, які долучились до роботи в комісії по захисту курсових робіт ( д.іст. н., професор, Стоян Т.А., д.філософ. н., професор Цибух В.І., ст. викладачі Пилипенко Л.В. та Гопка Л.С.) констатували змістовність доповідей студентів, аргументованість і чіткість їх відповідей на запитання. Пишаємось нашими студентами та бажаємо їм творчої наснаги!